تلفن : 88354632
تلفن : 88354632
شرکت بهین جا چوب
شرکت بهین جا چوب با برخورداری از امکانت روز قادر به ساخت کلیه سفارشات تخت خوابهای تاشو دیواری ( کم جا ) در ابعاد و طرح های مختلف بسته به سلیقه و محدودیت های مشتریان عزیز
دنبال کردن :
بالا

وبلاگ

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب

طراحی و نور مناسب برای اتاق خواب:

از دیگر بخش‌های مهم ساختمان اتاق خواب است. قسمت اتاق خواب‌ها باید در یک هال جداگانه و کاملاً مجزا طراحی شود. ما می‌توانیم هال اتاق خواب‌ها را بزرگتر انتخاب نموده و از آن به عنوان نشیمن استفاده کرد.

بهترین نور در تهران برای اتاق خواب‌ها نور جنوب و شرق است. نکته قابل توجه این است که نمی‌توانیم این اصل را همیشه رعایت کنیم مخصوصا در حالتی که مجبور هستیم چند دستگاه در یک طبقه طراحی نماییم.

طراحی هر اتاق خواب بستگی به وسایلی که در آن قرار می‌دهیم دارد-به طور مثال برای اتاق والدین باید یک تخت دو نفره و یک میز توالت و گنجه‌ای برای رختکن و همچنین میزی برای مطالعه در نظر گرفت در صورتی که جا به اندازه کافی باشد بهتر است مجاور هر اتاق خواب فضایی برای رختکن در نظر گرفته شود. ازآنجایی که اتاق خواب محل آسایش و آرامش است بنابراین محل آن باید دور از سروصدا باشد.

نظر به اینکه ابعاد اتاق خواب‌ها با توجه به وسايلی که در آن قرار می‌دهیم متغیر است، بنابراین در هنگام طراحیِ اتاق خواب‌ها بهتر است به کتاب استانداردِ گرافیک مراجعه كرد؛ ولی به‌هرصورت ابعاد یک اتاق دونفره ۳x۵ (متر) و اتاق یک‌نفره ۴x۳ (متر) است

بدون نظر

ثبت دیدگاه

error: Content is protected !!