تلفن : 88354632
تلفن : 88354632
شرکت بهین جا چوب
شرکت بهین جا چوب با برخورداری از امکانت روز قادر به ساخت کلیه سفارشات تخت خوابهای تاشو دیواری ( کم جا ) در ابعاد و طرح های مختلف بسته به سلیقه و محدودیت های مشتریان عزیز
دنبال کردن :
بالا

وبلاگ

تختخواب تاشو

بهینجا چوب تولید کننده تختخواب تاشو ، تختخواب کمجا، انواع تخت تاشو و تخت تاشو دیواری ، سرویس خواب نوجوان

تختخواب تاشو

چرا از تختخواب تاشو استفاده کنم ؟

فضای کوچک خانه :

در هر خانه ایی همیشه نیاز به فضای اضافی وجود دارد، به ویژه هنگامی که بچه ها رشد می کنند و یا زمانی که یک خانواده جدید و مهمان اضافه می شود. در این زمان دغدغه کم بود فضا بیشترین نگرانی را به وجود می آورد .

خوشبختانه الان قرن بیست و یکم است و انسان مبلمان خانگی و تخت خوابهای تاشو را طراحی کرده است که می تواند برای استفاده بیشتر از فضای موجود استفاده شود. خانه داران نباید نگران افزایش یک خانواده در یک خانه کوچک باشند چرا که آنها می توانند به جای تخت های معمولی از تخت های دیواری تاشو استفاده کنند

مزایای اصلی تخت تاشو :

چرا یک تخت دیواراری تاشو یا تختخواب کمجا را بیش از یک تخت معمولی انتخاب می کنند ؟

یک تختخواب دیواری تاشو یا تخت کمجا، انتخابی اقتصادی است. هنگامی که تخت تاشو در خانه نصب می شود، فضای آزاد وجود دارد و می توان آنها را برای سایر فعالیت ها یا عملکردها مورد استفاده قرار داد.

از آنجایی که تختخواب دیواری تاشو به سمت بالا می رود و در دیوار قرار می گیرند برای ساکنین خانه که نیاز به فضای بیشتر کاری دارند ، نیاز به اتاق های بزرگتر نیست.

امکاناتی که توسط تخت تاشو ارائه شده است

تختخوابهای کمجا ، با طراحی ساده و زیبا بسیار مقرون به صرفه هستند.

با یک تخت خواب دیواری تاشو که در دیوار قرار دارد، می توانید یک اتاق خانه را به یک اتاق مهمان تبدیل کنید. در یک آپارتمان استودیویی یا دفتر کار یک تخت خواب کمجا افقی در حالت بسته می تواند حالت و استفاده یک میز را داشته.

از تختخواب دیواری تاشو دوطبقه و تختخواب کمجا هم از ذخیره سازی فضا برای اتاق کودکان نیز استفاده می کنند. راه حلی بهتر برای سازماندهی در اتاق نوجوانان و اتاق بچه ها وجود ندارد. با تخت خوابهای معمولی، فضای موجود محدود است و اتاق را نمی توان با الزامات کاربران خود سازگار کرد.

طیف گسترده ای از انتخاب ها

یکی دیگر از مضایای فوق العاده در مورد تختخوابهای دیواری تاشو شرکت بهینجا ، صرف نظر از این واقعیت که از لحاظ قیمت و کیفیت به صرفه می  باشد، این است که تنوع زیادی در انتخاب تخت های دیواری تاشو وجود دارد که با قفسه های سفارشی و کابینت ها ساخته می شوند. ا تخت خواب های تاشو بهین جا چوب در هر اندازه ای قابل اجرا و ساخت می باشند.
زمانی که دسترسی فضای داخل خانه به یک نگرانی اولیه تبدیل شود. تخت خواب دیواری تاشو بهین جا چوب یک انتخابی منطقی است ،

تختخواب کمجا

تختخواب تاشو

چرا یک تخت معمولی، زمانی که یک انتخاب عملی در دسترس است؟

error: Content is protected !!